Dni Otwarte 2019

Dni Otwarte dla osób chorych na Stwardnienie Rozsiane w Ośrodku Rehabilitacji POLIMED. W związku z obchodzonym 29 maja Światowym Dniem Świadomości o Stwardnieniu Rozsianym serdecznie zapraszamy w dniach od 20 do 24 maja 2019 roku wszystkich zainteresowanych na Dni Otwarte do naszego Ośrodka na os. Krakowiaków 43 w Krakowie.

Codziennie w godzinach od 10:00 do 15:00 nasi fizjoterapeuci i lekarze rehabilitacji będą udzielać szczegółowych informacji, konsultacji oraz instruktaży osobom chorym na stwardnienie rozsiane i ich Bliskim. Włączając się po raz kolejny w obchody Światowego Dnia Świadomości o SM chcemy podkreślić rolę ciągłej i kompleksowej rehabilitacji osób chorych, która może być doskonałym uzupełnieniem leczenia farmakologicznego.

Ośrodek Rehabilitacji POLIMED prowadzi od stycznia 2011 roku specjalistyczną rehabilitację osób chorych na SM. Świadczenia finansowane są w ramach kontraktu z NZF i prowadzone w formie Ośrodka Dziennego Rehabilitacji. Osoby z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności przyjmowane są na rehabilitację poza kolejnością.

Rejestracja na Dni Otwarte: tel. 12 644 12 36 w. 101, mail: rehabilitacja@polimed.pl lub osobiście.

Facebook