Dzień Otwarty 2017

Dzień Otwarty dla Pacjentów po operacjach onkologicznych piersi w Ośrodku Rehabilitacji POLIMED. W sobotę 21 października 2017, w ramach Miesiąca Świadomości Raka Piersi, zapraszamy na Dzień Otwarty pod hasłem „Daj sobie szansę na lepsze życie”.

polimed_rehabilitacja_dzien_otwarty

Chcemy pokazać jak niezmiernie ważną i integralną częścią procesu leczenia i powrotu do aktywnego życia po leczeniu onkologicznym jest kompleksowa rehabilitacja. Będziemy również wyjaśniać, jak powinna przebiegać rehabilitacja, zarówno ta prowadzona w placówce medycznej, jak i ta codzienna w domu – mówi mgr Magda Linda-Motyka, fizjoterapeutka w Ośrodku Rehabilitacji POLIMED.

W programie Dnia Otwartego przewidziane są indywidualne rozmowy, konsultacje i instruktaże ze specjalistami – lekarzem rehabilitacji, fizjoterapeutą, masażystą i psychologiem. Uczestniczki spotkania będą miały także okazję uzyskać praktyczne wskazówki i porady na temat prawidłowego odżywiania, poprawy wyglądu czy doboru odzieży kompresyjnej oraz, co równie ważne, wymienić się swoimi doświadczeniami z innymi Paniami po zabiegach onkologicznych piersi.

Dzień Otwarty „Daj sobie szansę na lepsze życie” odbędzie się w sobotę, 21 października, w godz. 10:00-14:00, w Ośrodku Rehabilitacji POLIMED na os. Piastów 40 w Krakowie.

Swoje uczestnictwo w wydarzeniu należy potwierdzić do 18 października dzwoniąc pod numer 668 996 225 lub wysyłając wiadomość na adres rehabilitacja@polimed.pl

Facebook